Zagraj na Reggae w Stodole!

Z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu organizatorzy imprezy: Alojzy Brańczyk oraz Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna ogłaszają konkurs pt. Zagraj na X. Reggae w Stodole.

Konkurs adresowany jest do kapel grających muzykę mieszczącą się w szeroko rozumianym reggae oraz ska zainteresowanych występem na kultowym festiwalu przed fantastyczną publicznością!

Zgodnie z ideą festiwalu, który jest organizowany wolontarystycznie i nonprofit, zespoły nie otrzymują honorariów za występ na scenie w alojzowej Stodole, natomiast są dobrze karmione, pojone i … ładowane pozytywną energią!

Zainteresowanych prosimy o kontakt emailowy na adres: kik@spolkom.pl oraz przesłanie swoich nagrań w formie plików mp3 na ten adres e-mail lub płyt CD na adres Stowarzyszenia Kobiórska Inicjatywa Kulturalna, ul. Olszewskiego 54, 43-210 Kobiór w terminie do 7 maja 2012 r.

Komisja powołana przez organizatora z nadesłanych materiałów wyłoni dwa zespoły które zagrają koncert 9 czerwca na festiwalu Reggae w Stodole w Kobiórze!