Wsparcie 15. Reggae w Stodole

Pomożecie? Tym razem prosimy Was o wsparcie (finansowe organizacji Waszego ulubionego festiwalu, czyli Reggae w Stodole. Możecie to zrobić za pośrednictwem platformy wspieram.to. Tam znajdziecie naszą kampanię pt: 15 edycja Reggae w Stodole. Poniżej film promocyjny tej kampanii, pozostałe szczegóły w tym linku https://wspieram.to/12919.

https://youtu.be/keEkrla4Y3c

Nie upłynął jeszcze tydzień od startu, a mamy już 17 wpłat od 12 osób i przekroczyliśmy połowę (dokładnie 51%) potrzebnej kwoty – duży w tym udział ma Bea Milowska, która wybrała 5 unikalnych koszulek z 15 edycji Festiwalu (a tegoroczna będzie z Dredziarą).

Kto nas do tej pory wsparł można sprawdzić na stronie kampanii w zakładce „Wspierający”.

Pieniądze wydamy także na lifting sceny. Tak powstawała rok temu na pierwsze Reggae w Stodole w nowym miejscu, czyli na boisku Leśnika.

W tym roku wymaga jedynie poprawy i naprawy drobnych uszkodzeń.

Wszystkim wspierającym serdecznie dziękujemy! Oczywiście gramy o całą pulę (tylko po osiągnięciu 100% otrzymamy te pieniądze, w przeciwnym wypadku wpłaty wracają do wspierających). A warto nas wesprzeć, bo zrobimy świetną imprezę, zaś wspierający mogą zdobyć atrakcyjne nagrody. Zróbcie to, liczymy na Was!

Nasza zbiórka zakończyła się sukcesem, zebraliśmy 1 600 zł, czyli 106% celu, o czym informujemy w tym wpisie.