Reggae w Stodole odbyło się po raz 11!

IMG_6154_wynikW sobotę po raz jedenasty odbyło się Reggae w Stodole. A skoro tegoroczna edycja wypadła w Dniu Dziecka, więc wzorem roku ubiegłego w programie imprezy, oprócz muzyki, znalazły się także atrakcje dla najmłodszych melomanów, dzięki czemu impreza coraz bardziej staje się piknikiem rodzinnym.

Imprezę tuż po 15. rozpoczął duet Pec Szoł Bojs, po nim przez scenę w Alojzowej stodole przewinęły się formacje: Srogo, Roots Rockets, Groł, Dzioło i na finał gwiazda wieczoru – Natural Mystic.

Pomimo mało zachęcającej pogody na łące przed stodołą bawiło się wcale liczne grono uczestników – dużych i małych, co dobrze oddają zdjęcia.

Jedenaste Reggae w Stodole należy uznać za imprezę słuszną, godną, radosną i po prostu udaną, co jednak nie byłoby możliwe bez zaangażowania członków i sympatyków Stowarzyszenia Kobiórska Inicjatywa Kulturalna, wsparcia licznego grona partnerów i sponsorów, występujących muzyków oraz wszystkich pozostałych osób, które wzbogaciły program festiwalu, a także widzów, którzy, tradycyjnie nie tylko przybyli, ale kapitalnie się bawili. Wszystkim dziękujemy! Bez Was nie byłoby ani jak, ani po co organizować Reggae w Stodole.

Koniec i bomba, a kto to nie był niech przynajmniej zdjęcia poogląda! (że tak sparafrazujemy mistrza Witolda G.). Choć prawdę mówiąc to i tak lizanie cukierka przez papierek 😉

Czy zobaczymy się za rok? Ano zobaczymy!