Odwróć tabele…

Leśnik na czele.

Po ubiegłorocznym spadku (w dość niejasnych okolicznościach) z Klasy Okręgowej do A Klasy, w tym sezonie Leśnik Kobiór znajduje się na dobrej drodze do opuszczenia kolejnej klasy rozgrywkowej – niestety do B klasy. Co prawda, jeszcze nic nie jest przesądzone – do końca rozgrywek zostało kilka kolejek, a różnice punktowe w dole tabeli nie są zbyt duże – jednak jedno jest pewne, po niedawnej „potędze” Leśnika zostało ledwo wspomnienie. Nie tylko nad tym ostatnim, ale generalnie nad rolą i znaczeniem klubu sportowego w życiu lokalnej społeczności warto by się zastanowić.

Więcej informacji o Leśniku na klubowej stronie internetowej http://lesnikkobiorc.futbolowo.pl/

3 thoughts on “Odwróć tabele…

  1. georg

    Urzędowi jak i radnym jest to na rękę, Leśnik w B klasie- mniejsze wydatki. To bardzo proste, trzeba ciąć wydatki wszędzie poza administracją gminną. Brawo władzo!!!

  2. antysportowa gmina

    Stefan rozwalił klub. zero ambicji totalne dno. Mogła byc druzyna gwiazdek w IV lidze czy okregowce, a nasze chłopaki spokojnie mogli grac w A,B-klasie w rezerwach i przy dobrej grze dostac powołanie do pierwszej druzyny! Ale niestety, gwiazdki odeszły to i naszym sie niechce chodzic na treningi

  3. Dino

    Może i wyniki nie są dobre, ale wreszcie Leśnik jest znowu kobiórki i gra w nim kobiórska młodzież. Pewnie minie jeszcze sporo czasu zanim zotanie odbudowana drużyna, a to za sprawą poprzednich władz, które zastępowały naszych chłopaków „gwiazdorami” z zewnątrz, tym samym zniechęcając ich do gry.

Możliwość komentowania jest wyłączona.