Jesienne wieczory filmowe 2016

Do Kobióra, a konkretnie do sali widowiskowej Gminnego Domu Kultury powróci kino, choć na razie jedynie na 5 wieczorów w ramach cyklu seansów pt. Jesienne Wieczory Filmowe. W trakcie 4 pierwszych spotkań pokażemy po 2 filmy (emisja z płyt DVD).

Piąty wieczór – zaplanowany na 4 grudnia – to spotkanie z twórcą – bohaterem będzie znany i ceniony filmowiec Józef Kłyk, który opowie o swoim najnowszym dziele. I ten film będą mogli zobaczyć uczestnicy spotkania.
Pierwszy seans filmowy odbędzie się już 23 października (niedziela) o godzinie 18:00 (pierwszy film) i 20:30 (drugi film). Kolejne daty to 30 października, 13 i 20 listopada oraz 4 grudnia. Wstęp na wszystkie wieczory wolny.

Cykl Jesienne wieczory filmowe jest realizowany dzięki dotacji z programu Działaj Lokalnie realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii, a udzielonej nam przez Centrum Społecznego Rozwoju z Łazisk Górnych.

jsw_ogolny

Ostatni wieczór odbył się 4 grudnia. Było to spotkanie z reżyserem Józefem Kłykiem i jego filmem Śląski szeryf oraz ciekawą opowieścią o losach Ślązaków, którzy znaleźli się w Teksasie. Więcej w tym wpisie. Na wszystkich seansach była podobna frekwencja. Dziękujemy za skorzystanie z naszej propozycji spędzenia wolnego czasu.

Sprawozdanie z realizacji projektu.