Zespoły taneczne D WAY OF LIFE na Finale WOŚP w Kobiórze

DwayOFlife4. Finał WOŚP w Kobiórze uświetnią występy zespołów tanecznych pod wspólną nazwą D WAY OF LIFE! Na scenie kobiórskiego Domu Kultury pojawią się około godziny 15:40 w niedzielę 12 stycznia 2014 roku!

D WAY OF LIFE, to zespół, dla którego taniec, to coś więcej niż aktywność fizyczna, to sposób na życie! Założycielką D WAY OF LIFE jest Dominika DONA Cybulska, instruktorka tańca jazzowego, mgr wychowania fizycznego, uczestniczka 6 edycji You Can Dance – po prostu tańcz. Tancerze szkolą się z zakresu tańca jazzowego, klasycznego i akrobatyki. Zrzeszeni są w Polskiej Federacji Tańca i biorą udzial w Krajowych Mistrzostwach IDO, na których w 2013 roku duet modern do lat 11- Julia Pudełko i Julia Trelka- zajął 2 miejsce i awansował do kadry narodowej Polski, a w Mistrzostwach Świata zajął 10miejsce.

DSC_0374

 

Zespoły D WAY OF LIFE z powodzeniem startują w festiwalach ogólnopolskich. Z ostatnich sukcesów, D2 zdobył I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca w Bełchatowie, a koleżanki z D1- III miejsce.