Zagrają na Finale WOŚP w Kobiórze

Program Finału WOŚP w Kobiórze, który odbędzie się 13 stycznia 2013 roku w Gminnym Domu Kultury, obfituje w atrakcje. Jeszcze nie wszystko jest dopięte, jeszcze czekamy na potwierdzenie występów, ale już ujawniamy tych artystów, których koncerty są potwierdzone.

Część „rockandrollową” Finału rozpocznie tyski zespół 3 Kluski Śląskie, który tworzą: Adam Antosiewicz, Piotr Magnucki oraz Michał Spis. Ich muzyka to eksperyment na bazie grunge’u. Jesienią tego roku wydali debiutancki album Yes, it’s RAW, więc na koncercie w Kobiórze usłyszmy ten materiał.

Jako druga w tej części wystąpi tyska formacja Cree. Ten założony prawie 20 lat temu przez Sebastiana Riedla zespół ma na swoim koncie kilka płyt, ostatnia zatytułowana Diabli nadali ukazała się w maju tego roku, zaś miesiąc później ukazało się drugie w historii DVD zespołu zatytułowane Live, na którym zarejestrowano koncertu Cree w Katowickim Spodku 11 listopada 2011 roku.

Zobacz teledysk do utworu „Cały nasz świat” z płyty Diabli Nadali.

Na finał Finału, już po Światełku do Nieba, wystąpi grająca metal-punk-thrash kapela Mateo Colon z Orzesza. W składzie, w który grają od 2002 roku, dali ponad 300 koncertów w przeróżnych miejscach: Węgorzewo, HunterFest 2006, HalloGramy Live w Polsacie, wygrali kilka przeglądów (Rock Bez Igły, Muzyka Granic). W tym roku wydali album zatytułowany in the half of a way.

Zapraszamy. Będzie się działo!

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktywność społeczna, Kobiórska Inicjatywa Kulturalna, WOŚP i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.