Pierwsza zbiórka publiczna KIK zakończona!

bieg_1Miło nam poinformować, że przed kilkoma dniami zakończyła się pierwsza zbiórka publiczna Stowarzyszenia Kobiórska Inicjatywa Kulturalna.

Zbiórka KIK została zarejestrowana pod numerem 2015/3276/OR na Portalu zbiórek publicznych.

W trakcie zbiórki prowadzonej przez niemal cały rok podczas organizowanych przez KIK imprez – 2 i 3 Biegu bez Celu, koncertu Kot w Futerale, Powitania Wiosny, festiwali Reggae w Stodole i Larmo w lesie – zebraliśmy kwotę 1557,30 zł. Za wszelkie datki serdecznie dziękujemy. W trakcie prowadzenia zbiórki nie ponieśliśmy żadnych kosztów, była ona prowadzona wolontarystycznie przez naszych członków i sympatyków oraz z wykorzystaniem własnych zasobów.

Zebrane środki przeznaczamy na cele statutowe Stowarzyszenia, czyli organizację imprez kulturalnych, rekreacyjnych i sportowych. Informacja o sposobie wydatkowania tych środków zostanie opublikowana na Portalu zbiórek -podobnie, jak informacja o samej zbiórce i sprawozdanie ze zbiórki. Na publikację tej informacji mamy czas do początku marca przyszłego roku.

Zachęcamy do wspierania naszego Stowarzyszenia także w innej formie i inny sposób. Więcej informacji o tym jak to zrobić znajdziecie na naszej stronie internetowej w tym miejscu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kobiórska Inicjatywa Kulturalna i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.