Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna

broszura 5 lecia

Related upcoming events

 • 2017-06-02 19:30 - 2017-06-02 21:30

  Członków, sympatyków, osoby chcące wstąpić w szeregi Stowarzyszenia Kobiórska Inicjatywa Kulturalna serdecznie zapraszamy na Walne Zebranie Członków. Pierwszy termin został Zebrania został wyznaczony na 2 czerwca (piątek) na godzinę 19:30 w lokalu na Leśniku. Członków (choć nie tylko) uprasza się o ujęcie tego terminu w swoich kalendarzach i nie zapomnienie o przybyciu.

  W tym roku nie tylko rozliczamy poprzedni rok działania Stowarzyszenia, ale także wybieramy nowe władz na kolejną 3-letnią kadencję! Zapraszamy.

 • 2017-06-17 15:00 - 2017-06-17 23:00

  Powoli finalizujemy przygotowania do 15 edycji Reggae w Stodole. Tradycyjnie zrobimy Festiwal w sobotę po święcie Bożego Ciała, czyli w tym roku 17 czerwca. Tam gdzie w roku ubiegłym, czyli na boisku Leśnika (Gminny Ośrodek Sportu). Startujemy o godzinie 15:00.

  Na festiwalu zagrają (żeby dowiedzieć się więcej o poszczególnych kapelach kliknij w link):

  Zaś po głównej części, czyli występach scenicznych, zapraszamy już pod dach, do Pubu Elwer na reggae - dub after party z udziałem People's Choice Dub.

  Festiwalowi będzie towarzyszyć wystawa fotogramów dokumentujących dotychczasowe edycje. Na miejscu poza muzyką na uczestników czekać będzie dużo pozytywnej, rodzinnej atmosfery, w tym specjalne miejsce do zabaw i atrakcje dla najmłodszych. Jak zawsze wstęp wolny.

  Organizację Festiwalu wspierają Gmina Kobiór i Powiat Pszczyński. Sponsorem Festiwalu może zostać każdy, wystarczy wesprzeć naszą kampanię crowdfundingową, którą prowadzimy na portalu wspieram.to pod linkiem.

  Zobaczcie film promujący kampanię:

  Zapraszamy do Kobióra w celu kołysania się w pięknych okolicznościach przyrody przy muzyce. Gwarantujemy fajną zabawę. Jak to na Reggae w Stodole.

  Bieżące informacje możecie śledzić na tej stronie i/lub w tym wydarzeniu na Facebooku.

Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.