26. Finał WOŚP w Kobiórze

2018-01-13 17:58 - 2018-01-14 22:00
Pub Elwer
Address: ul. Centralna 117, Kobiór

W Kobiórze zagramy po raz ósmy.  Tak jak poprzednio także w Pubie Elwer na boisku Leśnika.

Pierwszy dzień będzie koncertowy. Zagrają co najmniej 3 kapele, zaś gwiazdą wieczoru będzie zespół Akurat. Poza tym, wystąpią dwa zespoły z Tychów, młoda ale już ograna Klaustrofobia i dosyć nowy, ale już nie taki młody zespół Dobromir.

Drugi dzień wypełnią takie atrakcje, jak m.in. występ zespołu Kobiórsko Czelodka, pokaz strażacki i po raz pierwszy na Finale WOŚP w Kobiórze będzie możliwość zaprezentowania swoich umiejętności strzeleckich na strzelnicy ASG. To wydarzenie zorganizuje amatorska grupa airsoftowa Tango Delta. Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu Strzelnica ASG na Finale WOŚP w Kobiórze na portalu Facebook.

Listę przedmiotów na licytację znajdziecie pod tym linkiem , zaś tu można zobaczyć fotogramy przekazane przez członków Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego Nie zapomnijcie o portfelach!

Do 18 stycznia można na Allegro licytopwać koszulkę piłkarskiej reprezentacji Polski z podpisami zawodników i trenerów – link do licytacji.

To jeszcze nie wszystko. Pracujemy nad kolejnymi atrakcjami. O czym będzie informować na tej stronie, jak i na naszych profilach na portalu Facebook – KIK i Sztab WOŚP Kobiór.

Serdecznie zapraszamy!

 

Related upcoming events

 • 2019-01-12 - 2019-01-13 Cały dzień

  Zapraszamy na 27. Finał WOŚP. W Kobiórze zagramy już po raz 9. O poprzednich 8. Finałach możesz przeczytać na tej stronie w zakładce WOŚP.

  Tradycyjnie Finał odbywa się w drugą niedzielę stycznia, tym razem będzie to 13 stycznia 2019 roku. W Kobiórze, tak jak poprzednio, planujemy dwa finałowe dni (12-13 stycznia): w sobotę turniej skata i wieczorna impreza muzyczna, zaś niedzielne popołudnie i wieczór wypełnią koncerty, występy, pokazy i inne atrakcje.

  Serdecznie zapraszamy do udziału i wsparcia organizacji.

  Bieżących informacji o Finale WOŚP w Kobiórze szukajcie także w naszym wydarzeniu, i profilach KIK i Sztabu WOŚP w Kobiórze na portalu Facebook.

  Spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy WOŚP w Kobiórze - 29 listopada (czwartek) godzina 18:30 w Gminnym Domu Kultury.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial