15 Reggae w Stodole

View Calendar

Powoli finalizujemy przygotowania do 15 edycji Reggae w Stodole. Tradycyjnie zrobimy Festiwal w sobotę po święcie Bożego Ciała, czyli w tym roku 17 czerwca. Tam gdzie w roku ubiegłym, czyli na boisku Leśnika (Gminny Ośrodek Sportu). Startujemy o godzinie 15:00.

Na festiwalu zagrają (żeby dowiedzieć się więcej o poszczególnych kapelach kliknij w link):

Zaś po głównej części, czyli występach scenicznych, zapraszamy już pod dach, do Pubu Elwer na reggae – dub after party z udziałem People’s Choice Dub.

Festiwalowi będzie towarzyszyć wystawa fotogramów dokumentujących dotychczasowe edycje. Na miejscu poza muzyką na uczestników czekać będzie dużo pozytywnej, rodzinnej atmosfery, w tym specjalne miejsce do zabaw i atrakcje dla najmłodszych. Jak zawsze wstęp wolny.

Organizację Festiwalu wspierają Gmina Kobiór i Powiat Pszczyński. Sponsorem Festiwalu może zostać każdy, wystarczy wesprzeć naszą kampanię crowdfundingową, którą prowadzimy na portalu wspieram.to pod linkiem. Można zostać sponsorem Festiwalu także poza zbiórką. Informacje jak to zrobić znajdziecie tu http://spolkom.pl/?p=13450.

Zobaczcie film promujący kampanię:

Zapraszamy do Kobióra w celu kołysania się w pięknych okolicznościach przyrody przy muzyce. Gwarantujemy fajną zabawę. Jak to na Reggae w Stodole.

Bieżące informacje możecie śledzić na tej stronie i/lub w tym wydarzeniu na Facebooku.