3. Kobiórski Bieg bez Celu startuje jutro!

3_bieg3. Kobiórski Bieg Bez Celu – RUSZ SIĘ z Regatta startuje już jutro!
Tak jak w zeszłym roku, pobiegniemy przez piękne kobiórskie lasy na dystansie 10 km / nordic walking 5 km. Start i meta na boisku Leśnika w Kobiórze, ul. Centralna 117.

Jeszcze można się zapisywać on-line za pośrednictwem formularza dostępnego pod tym linkiem http://goo.gl/forms/PaGgdp4v83. Kto tego nie zrobi w ten sposób będzie mógł się zarejestrować na miejscu przed biegiem – rejestracja i wydawanie numerów startowych w godzinach 9:30 – 10:30. Nie pobieramy wpisowego!

Oświadczenie dla oczestników można wydrukować pod tym linkiemhttp://spolkom.pl/wp-content/uploads/2016/05/oswiadczenie.pdf lub podpisać na miejscu.

Regulamin Biegu dostepny jest pod tym linkiem http://spolkom.pl/wp-content/uploads/2016/08/Regulamin_3_Bieg_bez_celu.jpg

indekaPrzed biegiem zostanie przeprowadzona rozgrzewka (dla chętnych, choć zalecamy wszystkim), która poprowadzą m.in. Sylwia Indeka z Pszczyny, która jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski juniorów (w tym pięciokrotną mistrzynią!) oraz uczestniczką Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Chinach w 2014 roku, gdzie zajęła 11 miejsce i Ula Nęcka, zawodniczka, która zdobyła ponad 20 medali z mistrzostw Polski wszystkich kategorii wiekowych i legitymuje się rekordem Polski juniorów młodszych na 1.5 km z przeszkodami i juniorów na 1.5 km z przeszkodami oraz na 2 km z przeszkodami.


trasa_3_biegStart biegu planowany jest na godzinę 11:00
. Trasa nieco dłuższa niż w ubiegłorocznej edycji (o pół okrążenia boiska), więc można pokusić się o ustanowienie jej rekordu – time to beat dla mężczyzn, to 37:00, zaś kobiet 43:05, bądź ustanowić osobisty rekord.

Wyniki zostaną opublikowane za kilka dni na tej stronie internetowej, naszym profilu na Facebooku.

Przebieg trasy można sprawdzić pod tym linkiem na Endomondo. Trasa Nordic Walkingu prowadzi od odcinka 1 do 7 z pominięciem odcinków 2-6.

medale_3_biegNa pierwszych 250 zawodników na mecie czekają pamiątkowe medale oraz poczęstunek – kiełbasa z grilla ze sklepu Rajcza, przygotowana przez Pub Elwer.
Dzięki wsparciu sponsorów, w tym firmy Regatta i udziale w programie Regatta Rusz się mamy vouchery do ich sklepów.

 

 

regattaI tak zwycięzcy biegu w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają vouchery o wartości 300 zł, 2 miejsce – 200 zł, 3 miejsce – 100 zł, a do tego osoba która uzyska najlepszy czas (czyli ogólnie wygra bieg) dostanie drugi voucher na 200 zł! Poza tym wśród wszystkich uczestników którzy ukończą bieg i nordic walking rozlosowane zostanie 6 voucherów o wartości 100 zł i 10 o wartości 50 zł.

Ponadto do rozlosowania będą także: 10 voucherów do gabinetu Pani Jowity Pach na konsultację dietetyczną oraz analizę składu ciała, zaś suplementy diety, shakery oraz konsultacje z trenerem, które przekazał sklep Pafoscan.

Rozdanie nagród zaplanowano na godzinę 12:30.

Zapraszamy także kibiców, gorący doping z pewnością ułatwi zawodnikom walkę z czasem i swoimi słabościami.

Organizatorem 3. Kobiórskiego Biegu bez Celu jest Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna wraz z Pubem Elwer. Organizację Biegu dofinansowało Starostwo Powiatowe w Pszczynie i Nadleśnictwo Kobiór. Wspierają nas także TestyOutdoorowe.pl. Patronat medialny: pless.pl, Gazeta Pszczyńska, Nowe Echo.

W trakcie imprezy można będzie wesprzeć organizatora, czyli KIK datkiem do puszki w ramach zbiórki publicznej na cele statutowe Stowarzyszenia (zbiórka została zarejestrowana na Portalu zbiórek pod numerem 2015/3276/OR).

Zapraszamy do fajnej zabawy ruchowej, jak się spodziewamy przy pięknej, słonecznej pogodzie!